TUTVUSTUS / ASUKOHT

ASUKOHT

Kose Kodu elurajooni arendus asub Kose aleviku keskuses, mis on Tallinnast vaid 30 minutilise autosõidu kaugusel. Kose alevikus on olemas väga hea ühistranspordi ühendus Tallinnaga. Neljarealine Tallinn – Tartu maantee tagab kiire ja turvalise autosõidu.

Lähiümbruses on hästi arenenud ja kaasaegne infrastruktuur. Kose alevikus asuvad lasteaed, põhikool, gümnaasium, raamatukogu, kultuurikeskus, kirik, erinevad söögikohad ja mitmed kauplused. Samuti on olemas erinevad võimalused sportimiseks – jalgpalli-kergejõustikustaadion, tenniseväljakud, terviserajad ning ujula.

Kose alevik on ideaalne elukoht loodust, privaatsust ja turvalisust hindavale perele.

KAASAEGSED-, KVALITEETSED- JA ENERGIATÕHUSAD LAHENDUSED

Kose Kodu elurajooni arenduse üksikelamud on detailideni läbimõeldud, kaasaegsete lahendustega, mis tagavad mugava ja lihtsa majandamise.
Elamute energiaklass on A, mis on väga energiatõhus ja tagab madalad ekspluatatsioonikulud.

Ehitamisel kasutame vaid kvaliteetseid ja sertifitseeritud ehitusmaterjale ning ehituslikult parimaid lahendusi. Ehitust teostab pikaaegse kogemusega, ISO sertifitseeritud ehituse peatöövõtu ettevõte. Kogu ehituse protsessi kontrollib ehitusejärelevalve.

TUTVUSTUS

Kose Kodu elurajooni arendus asub Kopli tänaval, Kose aleviku keskuses. Arendus koosneb kuuest üksikelamust, mis valmivad oktoober 2024.a.

Üksikelamud on ühekorruselised ja hästi läbi mõeldud planeeringuga. Elamus asub valgusküllane ja avar elutuba koos avatud köögiga, neli 4 magamistuba, tualett, vannituba, saun ja tehnilineruum/panipaik kogupindalaga 124 m2.
Kõikides ruumides on reguleeritav vesipõrandaküte ja väga soojapidava profiiliga aknad. Igas majas on soojustagastusega Komfovent ventilatsiooniseade, mis tagab värske õhu vahetuse.

Majad on üksteisest piisavalt eemal, tagades privaatsust. Avarad terrassid pakuvad võimaluse nautimaks ilma või võõrustamaks lähedasi.

Kinnistul on tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon. anname elamutele kaheaastase garantii.